top of page

Filmy ślubne Wrocław i cały świat

Ta podstrona powstała w celach "pozycjonowania" w wynikach wyszukiwania. 

Kliknij "Zobacz więcej" i przenieś się do strony głównej, żeby wyświetlać bardziej wartościowe treści :)

Filmy ślubne Wrocław

Już 4 lata opowiadam Wasze historie i nagrywam filmy ślubne. Wrocław to piękne i nowoczesne miasto. Dla mnie jednak jest ono wyjątkowe z innego względu. Kilka lat temu przeprowadziłem się tutaj i od tego dnia, praca na terenie miasta i w jego okolicach tworzy moją codzienność. Co prawda, nagrywam filmy ślubnie na terenie całej Polski, a nawet świata. Mimo to najwięcej swojego czasu spędzam właśnie we Wrocławiu.

Ślub we Wrocławiu

Jeżeli jesteście z Dolnego Śląska, organizacja ślubu w tej okolicy wydaje się naturalnym rozwiązaniem. Jeśli jednak mieszkacie w innych częściach Polski, zapraszam do zapoznania się z pięknymi miejscami na organizację Waszego wesela we Wrocławiu i jego okolicach. Magiczne miejsca, w których każda plenerowa sesja ślubna, zamienia się w wyjątkowy teledysk ślubny. Stare zamczyska, piękne góry, rzeki i urokliwy Wrocław. To wszystko sprawia, że te strony Polski, to miejsce warte rozważenia przy organizacji ślubu.

Kamerzysta na wesele

Jaki film ślubny mogę dla Was nagrać?

Nagram dla Was taki film i teledysk ślubny jaki chcecie. Ludzie są różni i mają różne oczekiwania, dlatego do każdego filmu podchodzę bardzo indywidualnie. Jeżeli podobają się Wam moje filmy, to znaczy, że nasze gusta są bardzo podobne. To jest najważniejsze! Teraz musimy już tylko porozmawiać o formie filmu, czy jego długości. Tylko razem jesteśmy w stanie stworzyć taki film ślubny, który w 100% spełni Wasze oczekiwania. Wasz film zawsze tworzymy razem, dlatego ustalenie wszystkich szczegółów jest tak ważne.

Ślubne pytania

Czy dron jest w cenie? Jaka jest długość filmu? ilu operatorów jest potrzebnych do nagrania mojego ślubu? Jakie są ceny- ile to wszystko kosztuje? Odpowiedzi na te pytania możecie znaleźć w FAQ, albo po prostu napiszcie do mnie i zapytajcie o najbardziej interesujące Was sprawy.

Filmy ślubne Wrocław

Wrocław- kamerzysta, który Was nie zawiedzie

Wybór firmy, która nagra dla Was najwyższej jakości film, który stanie się dla Was pamiątką na całe życie nie jest łatwy. Zajęte terminy, różnorodność usług i ogromne różnice ceny za ich realizację. To wszystko może namieszać w głowie. Żeby ułatwić podjęcie Wam dobrej decyzji, zapraszam Was do sprawdzenia opinii innych par młodych na temat moich usług. Możecie to zrobić klikając przycisk pod tym tekstem.

Kamerzysta na wesele

Mam duże doświadczenie, a zarazem kocham filmowanie ślubów. Wbrew pozorom, nie jest to częste połączenie w tej branży. Zrobię wszystko, żeby Wasz film podobał się przede wszystkim Wam. Przed nagraniem filmu, porozmawiamy o jego formie, uzgodnimy wszystkie ważne kwestie i sposób w jaki pokażę najbardziej istotne chwile waszego ślubu i wesela. Jeżeli podobają Wam się moje filmy i szukacie kamerzysty, który nie rzucając się w oczy uwieczni Wasze emocje- trafiliście w dobre miejsce.

Wrocław kamerzysta
Happiness is only real when shared
Jakub Sołowiej

Happiness is only real when shared

Kilka słów o mnie

Mam na imię Kuba. Kilka lat temu zacząłem studia we Wrocławiu, a co za tym idzie przeprowadziłem się do tego miasta. Wspominam o tym dlatego, że właśnie na studiach zainteresowałem się tworzeniem filmów i zostałem fotografem. Nie spodziewałem się jeszcze wtedy, że niedługo potem będę mówił o filmowaniu, jako o swojej pracy. Szybko zacząłem zdobywać doświadczenie, pracując przez 2 lata w jednej z największych firm z Wrocławia, która tworzy filmy ślubne. Wrocław w tym czasie stał się moim ulubionym miastem w Polsce, a ja nagrałem kilkadziesiąt filmów ślubnych. Pewnego dnia uznałem, że czas na nowe. Zdecydowałem się założyć tą stronę i zacząć tworzyć video na własną rękę. Za mną są już dziesiątki wesel i łzy wzruszenia niejednej pary młodej na widok ich filmu ślubnego. Łapanie Waszych emocji, montaż video, praca jako kamerzysta- pokochałem to i wiem, że rzecz, którą chcę zajmować się w swoim życiu są filmy ślubne. Wrocław dalej jest "moim" miejscem, ale filmy ślubne nagrywam już w całej Polsce, a nawet na całym świecie. Nagram dla Was teledysk ślubny skądkolwiek jesteście!

Wideofilmowanie
Kamerzysta

Wrocław- miasto stu mostów

Wrocław to miasto, w którym każdy fotograf i kamerzysta odnajdzie się doskonale. Każda sesja foto / video, może wyróżniać się zupełnie innym klimatem. Większość ludzi kojarzy Wrocław z mostami, starym miastem i ostrowem tumskim. Prawda jest taka, że oferuje on o wiele więcej. Niepowtarzalny klimat bramy neonów, zaułki nadodrza- gdzie stare budownictwo spotyka się z nowym, piękne parki i jazy na Odrze. Wrocław kryje wiele niespodzianek. Myślę, że mogę powiedzieć to w imieniu wszystkich wrocławian: Zapraszamy, mamy Wam naprawdę wiele pięknych miejsc do pokazania.

Teledysk ślubny Wrocław
Kamerzysta
Miłość w mieście Wrocław